top of page

Mantotie kultūraugi Bulduru Dārzkopības vidusskolā 2020. gada 3. oktobrī

Bulduru dārzkopības vidusskola 3. oktobrī organizēja ražas svētkus, aicināja arī mūs ar mantotiem kultūraugiem. Tad ar visiem dārgumiem braucām - stāstījām, rādījām, dalījām sēklas. Vairāki ļaudis ieineteresējās piedalīties eksperimentā: Vai pupiņu skaits vienā pākstī iektekmē nākošā gada ražīgumu? Bija atlasītas "turku pupas": 1-2 pupas vienā pākstī, 3-4 vienā pākstī un vairāk par 5. Sēsim skaitīsim, salīdzināsim rezultātus. #NVOfonds2020Sestdien,3.oktobrī Bulduru Dārzkopības vidusskolā: Jūrmalā, Viestura ielā 6

notika otra iepazīstināšana ar jaunu zīmolu “Mantots kultūraugs”

Tie ir mūsu nacionālā bagātība!

Apmeklētāji uzzināja, kā atpazīt mantotus kultūraugus, kā pareizi ievākt sēklas; varēja aplūkot augļu un dārzeņu izstādi, degustēt ābolus 'Sīpoliņš', 'Grāvenšteins', 'Antonovka'.

Pasākumu organizēja Latvijas Permakultūras biedrība un Bulduru Dārzkopības vidusskola projekta “Latvijas Permakultūras biedrības darbības atbalsts ilgtspējīgas lauksaimniecības veicināšanai Latvijā” ietvaros.


Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.


59 views

댓글


bottom of page